Kochani,no powiem Wam tak.


 Może się komuś przyda, może z kimś zarezonuje a może nie… brak oczekiwań jest dobry, bo płodny.

Zdaje sobie sprawę, że posty nie są idealnie, mają być takie dokładnie jakie są. 

Prawdziwe.

(może tu zdarzyć się literówka a w języku lub w angielskim po protu jakiś „błąd”, bo nie znam dobrze angielskiego. Ale czy dlatego że dobrze nie znam to mam nie korzystać z innego języka? Podejrzewam że jeśli byłby to język „bla bla…jakiś” a temat byłby interesujący to też bym działała, gdybym chciała w dany obszar językowy dotrzeć.Wybaczcie drobne pomyłki.)

 Uważam że nie ma przypadków, że jeśli coś do nas „puka” to znaczy że nas w jakiś sposób dotyczy, to tylko od nas zależy jaka jest nasza odpowiedż na owo pukanie. Pozostać w strefie komfortu czy może zaufać intuicji ? Zatem stawiam się,

Część materiałów jest o koniach, o lepszym ich rozumieniu, traktowaniu, o dobrych ludziach im / i nam samym tym samym / pomagających .Ciekawa rzecz się zadziała, bowiem chciałam wybrać inne „opakowanie’ na tą stronę ( wiecie taki poważne, eleganckie, itd) ale tak naprawdę to odcień różu za mną chodził już dawno który to mnie kojarzy się z: delikatnością, lekkością i dziecięcym zachwytem nad życiem.


Bliskiego Radosnego Bycia ze Sobą. Traktowania Siebie z miłością.


Wszystko czym się dzielę, dotyczy moich doświadczeń i mojego rozumienia życia. Każdy z nas jest inny i może mieć inne podejście i inne zdanie, co szanuję. No ja mam swoją drogę (jak każdy z nas) którą po protu troszkę się dzielę Tu. Każdy ma swoją prawdę na dany moment i to jest ok.
#dladobrawszystkichiwszystkiego #dlanajwyzszegodobra #teksty #konie #wiersze #rękodzieło #artfotografie #technikiłączone #AgataDyka #rysunek #artysta