Kochani , drodzy przyjaciele

pragnę się podzielić cudownym sposobem na uzdrawianie (czasem całkowite, czasem częściowo naszej Istoty – samego siebie.) Jest to mój osobisty pogląd więc proszę wybaczcie jeśli macie inne zdanie na ten temat. Zresztą kilka razy pisałam ,że jestem obserwatorem swojego życia, siebie tak więc patrzę ze swojej perspektywy poprzez wiedzę i swoje doświadczenia przeważnie.

Dlatego dziś przedstawiam Wam Sudarshan Kriya . Medycznie przebadana technika. Która między innymi na stałe obniża poziom kortyzolu. Wpisana do rejestru Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) Odpowiednie ćwiczenia połączone z oddechami w kilku etapach. Aby wniknąć w tą strukturę energetyczną należy ukończyć krótki kurs :

 Happiness Program  

https://www.artofliving.org/pl-pl/Happiness-Program

w The Art of Living. Może być The Art of Living Polska. Centrum jest w Warszawie przy ul. Słomińskiego 19/55 00-195 Warszawa. Ja ukończyłam kurs pod skrzydłami kochanej Dorotki Niedżwiecka  https://www.facebook.com/dorota.niedzwiecka.108 , którą z serca polecam. Jak i wszystkich nauczycieli w The Art of Living.

Kiedy byłam w „ciemnej dolinie”, miałam ogrom smutku i bólu szukałam sposobów by sobie pomóc. Różnie to bywało, czasem pomoc szła w jeszcze większe zapomnienie. A czasem jak tu jakimś cudem na You Tube wyskoczyła piękna stonowana z tego co pamiętam muzyka i człowiek który prowadził oddechy z chętnymi słuchającymi. To nie był „LIfe”-Na żywo. Po prostu jak miliony innych utworów Jest na YT i dostałam go na drogocennej dla mnie Tacy. Dostałam. Tak. Poszłam w to. Zaczęłam oddychać z tym panem z YT, będąc naprawdę w kiepskim stanie emocjonalno-fizycznym. Po około godzinie, może więcej ,może mniej ; robiłam więcej i więcej niż trwało nagranie, zatrzymywał się mój umysł uciekał i powracał do tych częstotliwości. Chęć doświadczania tego lekkiego nagle jakże stanu okazał się silniejszy niż stare uciekające w kąt konstrukty umysłu. 

Dzięki  temu że jestem wytrwała i że wciąż szukałam i nadal odkrywam sposoby-może to nieodpowiednie słowo. Hmm.. szukałam dróg by dojść do Siebie, by odkrywać cząstkę Boskości w Sobie natrafiłam na informacje o Sudarhan Kriya, to dalej doprowadziło mnie do Happiness Program. „Po co mi kurs?” Myślałam, przecież ja sama potrafię. Po kilku kolejnych próbach poszukiwań w necie co jak powinno się robić poddałam się, choć przyznam szczerze, „Happiness Program” czyli jakiś Szczęśliwy program wogóle mi wówczas nie był po drodze. 

Radość ? gdy ja „to, tamto, owanto ?” Gdy nie miałam siły żyć jak normalny człowiek, gdy problemy przysłaniały mi widzenie dnia codziennego, wykonywania prostych czynności ? Gdzie tam mowa była o cieszeniu się Życiem.

U mnie jest tak, że jak nie da się z jednej strony , to warto próbować z innej i jeszcze z innej. Nie bez kozery wówczas pojawiło się to zdarzenie. Zapisałam się na kurs on line-bo wiecie, sytuacja na świecie się akurat zmieniała czyli była możliwość uczestnictwa w kursie on line. Dla mnie perfekt. Z domku wychodzić nie musiałam a i finanse się bardzo liczyły. W sensie taniej zapłaciłam niż stacjonarnie.

No i cóż, są cudowni. Ci Ludzie w The Art of Living Polska. Nie udało mi się po opłaceniu kursu być na nim, wyobrażcie sobie sami zadzwonili żeby go zrobić w kolejnym czy innym dogodnym terminie. Ujmujące.

I tak poznałam Dorotkę Niedżwiecka, empatyczną, wrażliwą, obejmującą miłością wszystkiego czego się tknie. Poczytajcie jeśli chcecie o tym kursie. Warto. Po ukończeniu kursu w większych miastach są satsangi i tak np. w Warszawie nawet 2 razy w tygodniu można być na tak zwanej „długiej Sudarshan Kriya” w kameralnych grupach z prowadzeniem Nauczyciela . Oraz on line można spytać o link na poranne wspólne Sudarshan Kriya , również międzynarodowe 🌐. I wiecie co dodać chciałabym ? Działa. Tylko pamiętajcie jak to, „coś działa jak my działamy”.

Na grafice u góry (grafika należy do: „The Art of Living Polska”) spójrzcie jaki fenomen, jak płynnie można schodzić z trudnych emocji i zmieniać się od wewnątrz stosując ją codziennie. 

Z serca polecam.💓

Agata Dyka

https://www.artofliving.org/pl-pl/warszawa

https://www.artofliving.org

#theartofliving #theartoflivingpolska #happinessprogram #sudarshankriya #dorotaniedzwiedżcka #nowapodróżzmiłością